Τοποθέτησεις εκπαιδευτικών σε λειτουργικά κενά διδακτικού έτους 2023-2024

Ανακοινώνονται, μετά τη λήξη της 11ης /11-08-2023 Συνεδρίασης των μελών του Π.Υ.Σ.Δ.Ε., οι πίνακες με την πρόταση τοποθέτησης εκπαιδευτικών αρμοδιότητάς μας (λειτουργικά υπεράριθμοι, διάθεση Π.Υ.Σ.Δ.Ε., Απόσπαση), σε λειτουργικά κενά σχολικών μονάδων διδακτικού έτους 2023-2024.

Η ανάληψη υπηρεσίας των εκπαιδευτικών κατά την 1η Σεπτεμβρίου 2023 θα πραγματοποιηθεί  στις σχολικές μονάδες που τοποθετούνται.

Οι αποφάσεις της Διευθύντριας για την τοποθέτηση, αμέσως μόλις δημοσιευθούν, θα αποσταλούν στις σχολικές μονάδες.

Οι εκπαιδευτικοί έχουν την δυνατότητα να υποβάλουν αναφορά για λάθος ή παράλειψη του Π.Υ.Σ.Δ.Ε. (επί των τοποθετήσεων, όπως  αποτυπώνονται στoυς πίνακες) εντός πέντε (5) ημερών, από 11/08/2023 έως και 16/08/2023, με αποστολή μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην διεύθυνση :Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.