• Εκπαιδευτικοί

Ανακοίνωση πινάκων δεκτών και μη δεκτών υποψηφίων υποδιευθυντών - υποδιευθυντριών ανά σχολική μονάδα Δ.Ε. Κιλκίς.

Ανακοινώνονται, οι πίνακες δεκτών και μη δεκτών υποψηφίων υποδιευθυντών / υποδιευθυντριών ανά σχολική μονάδα Δ.Ε. Κιλκίς, μετά την λήξη της 22ης συνεδρίασης του Τοπικού Συμβουλίου Επιλογής Δ.Ε. Κιλκίς και την διαβίβαση των πινάκων στο Τμήμα Γ΄ Προσωπικού, σύμφωνα με την παρ. 2 του άρθρου  3 της Φ.361.22/68/100287/Ε3/12-9-2023 (ΦΕΚ 5426/Β/14-9-2023) Απόφασης Υ.ΠΑΙ.Θ.Α.

Οι υποψήφιοι/υποψήφιες, μπορούν να υποβάλουν έγγραφη ένσταση κατά των πινάκων μέσα σε τρεις (3) εργάσιμες ημέρες από την επόμενη της ανάρτησής τους, από την Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2023 έως και την Παρασκευή 6 Οκτωβρίου και ώρα 14:00.

Η ένσταση θα υποβληθεί ψηφιακά επιβεβαιωμένη μέσω gov.gr, αποκλειστικά με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.