Ενημέρωση και δικαιολογητικά πρόσληψης αναπληρωτών /αναπληρωτριών .

Ανακοινώνουμε τα δικαιολογητικά και τα υποδείγματα των αιτήσεων, της υπεύθυνης δήλωσης που θα καταθέσουν οι αναπληρωτές /αναπληρώτριες εκπαιδευτικοί κατά την ημερομηνία ανάληψης υπηρεσίας στο Διευθυντή /Διευθύντρια της σχολικής μονάδας στην οποία θα τοποθετηθούν με απόφαση του Διευθυντή Εκπαίδευσης και θα ανακοινωθεί αύριο αργά το απόγευμα.

Οι εκπαιδευτικοί που προσλήφθηκαν για τις ανάγκες της Γενικής Παιδείας, θα συμπληρώσουν τα αρχεία με κατάληξη _Π.Δ.Ε.

Οι εκπαιδευτικοί, μέλη Ε.Ε.Π./Ε.Β.Π. και ΠΕ25 που προσλήφθηκαν για τις ανάγκες της Ειδικής Αγωγής , θα συμπληρώσουν τα αρχεία με κατάληξη _Ε.Σ.Π.Α.

Παρακαλούμε πολύ, για την ορθή συμπλήρωση και την έγκαιρη κατάθεση στις σχολικές μονάδες των δικαιολογητικών που αναφέρονται προκειμένου να διαβιβαστούν στη Διεύθυνση το συντομότερο.

Για τη συμπλήρωση του απογραφικού Δελτίου, θα ενημερωθείτε με σχετικό μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου της Υπηρεσίας μας .