Πρόσκληση_Κινητικότητα του 1ου ΓΕ.Λ. Κιλκίς στο πλαίσιο του εγκεκριμένου Ευρωπαϊκού προγράμματος ERASMUS+ / Δράσης ΚΑ229

Το 1ο Γενικό Λύκειο Κιλκίς, πρόκειται να πραγματοποιήσει 6ήμερη εκπαιδευτική κινητικότητα στο εξωτερικό, με τις παρακάτω προϋποθέσεις:

• Τόπος Προορισμού:  Ostend του Βελγίου
  • Περίοδος: 27/4/2022 - 3/5/2022
  • Αριθμός μαθητών: 7
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: 3
  • Μέσο μετάβασης: Αεροπορικώς με πτήση πιστοποιημένης εταιρείας και/ή τρένο/λεωφορείο
  • Μέσο επιστροφής: Αεροπορικώς με πτήση πιστοποιημένης εταιρείας και/ή τρένο/λεωφορείο
  • Κατηγορία Ξενοδοχείων: 3-4-5 αστέρων (κοντά στο σχολείο Atheneum Athena (campus centrum), Léon Spilliaertstraat 31, 8400 Oostende) (προτάσεις των εταίρων: Hotel Princess, Boekareststraat, Upstairs Hotel, beachside, C-hotel Burlington, Hotel du Parc)
  • Διανυκτερεύσεις: Έξι (6)
  • 3 Μονόκλινα δωμάτια για τους συνοδούς-καθηγητές
  • Ασφάλεια Αστικής Ευθύνης με αξιόπιστα συμβόλαια αεροπορικής εταιρείας

Παρακαλούμε  να μας στείλετε την οικονομική προσφορά του Πρακτορείου σας για τη μετακίνηση και προαιρετικά για τη διαμονή σε κλειστό φάκελο με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, μέχρι την Τετάρτη, 23-03-2022 και ώρα 11:00 π.μ.

Παρακαλούμε επίσης η προσφορά σας να συνοδεύεται οπωσδήποτε:

1)  με το συμβόλαιο συνεργασίας του Γραφείου σας με πιστοποιημένη αεροπορική εταιρεία,  η οποία να μην είναι κατηγορίας low cost,

2) με επίσημη προσκόμιση διαθεσιμότητας από το ξενοδοχείο στο οποίο θα έχετε εξασφαλίσει την διαμονή μας (σε περίπτωση πρότασης δικής σας)

Οι προσφορές που δεν συνοδεύονται από τις παραπάνω επισημάνσεις, δεν θα γίνονται δεκτές.

Συνημμένα:
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (Ανάρτηση Βέλγιο 2022.doc)Ανάρτηση Βέλγιο 2022.doc[ ]97 kB