Πρόσκηλη εκδήλωσης ενδιαφέροντος πενθήμερης Εκπαιδευτικής Εκδρομής Γ΄ Λυκείου

Το Γενικό Λύκειο Γουμένισσας , προκειμένου να πραγματοποιήσει την πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Γ΄ τάξης στο εσωτερικό: ΚΡΗΤΗ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ , ΧΑΝΙΑ) αεροπορικώς , το πρώτο 15ήμερο του Φεβρουαρίου 2022, ζητά όπως αποστείλετε πακέτα οικονομικών προσφορών.

Με πλήρες πρόγραμμα ξεναγήσεων (Κνωσό,Αρχαιολογικό Μουσείο,Ενυδρείο,τάφοι Βενιζέλων κα)

Μεταφορά μαθητών από το χώρο του σχολείου στο αεροδρόμιο Μακεδονίας

Στην εκδρομή θα συμμετάσχουν 25 μαθητές και 2 καθηγητές.
Με βάση τα παραπάνω και το γεγονός ότι επιθυμούμε επίσης:
Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή: υποχρεωτική
Ξενοδοχείο 4 αστέρων στην πόλη ή σε κοντινή απόσταση.
Ημιδιατροφή
Δωμάτια τρίκλινα ,κατά βάση , για του μαθητές, μονόκλινα για τους καθηγητές συνοδούς
Το λεωφορείο να είναι στη διάθεσή μας ανά πάσα στιγμή

Περιμένουμε τις σφραγισμένες προσφορές σας, στις οποίες θα πρέπει να αναφέρονται λεπτομερώς πληροφορίες για τα ξενοδοχεία και το πρόγραμμα, μέχρι την
Παρασκευή 26 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 14:00
Μετά τη λήξη της προθεσμίας καμία προσφορά δε θα γίνει δεκτή.
Η επιτροπή, που θα επιλέξει το πρακτορείο το οποίο θα πραγματοποιήσει την εκδρομή μας θα συνεδριάσει την Δευτέρα 29 Νοεμβρίου στις 13:30 το μεσημέρι.
Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να απευθύνεστε στο διευθυντή του σχολείου, όλες τις εργάσιμες ημέρες και ώρες στα τηλέφωνα 2343 041 228 , - 043 508 , 6947 808 901.