3ο Γυμνάσιο Κιλκίς _Μετακίνηση από Θεσσαλονίκη στη Ιταλία - Ρώμη

Στο πλαίσιο του προγράμματος Erasmus+, στο οποίο συμμετέχει το 3ο Γυμνάσιο Κιλκίς, προγραμματίζεται εκπαιδευτική επίσκεψη Ιταλία - Ρώμη.

Στην επίσκεψη θα συμμετέχουν δυο (2) καθηγητές - καθηγήτριες και τέσσερις (4) μαθητές - μαθήτριες του 3ου Γυμνασίου Κιλκίς .

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ:
Αναχώρηση από: Θεσσαλονίκη
Προορισμός: Ιταλία – Ρώμη.
Καθηγητές - Καθηγήτριες: Δυο (2).
Μαθητές - Μαθήτριες: Τέσσερις (4).
Ημερομηνία Αναχώρησης: 7 Νοεμβρίου 2021.
Ημερομηνία Επιστροφής: 13 Νοεμβρίου 2021.

Η προσφορά αφορά τη μετακίνηση από Θεσσαλονίκη στη Ιταλία - Ρώμη με επιστροφή για έξι (6) άτομα με αποσκευή 20 κιλών.
Καλούνται τα ενδιαφερόμενα πρακτορεία ταξιδιών να υποβάλλουν στο 3ο Γυμνάσιο Κιλκίς, κλειστή προσφορά μέχρι και 18-10-2021 ημέρα Δευτέρα και ώρα 12:00 π.μ..
Μαζί με την προσφορά θα κατατεθεί και υπεύθυνη δήλωση ότι το πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Συνημμένα:
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (ΠΡΟΚΉΡΥΞΗ ΙΤΑΛΙΑ - ΡΩΜΗ.pdf)ΠΡΟΚΉΡΥΞΗ ΙΤΑΛΙΑ - ΡΩΜΗ.pdf[ ]294 kB