3ο Επιμορφωτικό Πρόγραμμα Εκπαιδευτικών και Γονέων « Συμβουλευτική Γονέων -παιδιών με ειδικές ανάγκες »

Έχοντας   υπόψη   τα ανωτέρω σχετικά , σας ενημερώνουμε ότι η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Κιλκίς σε συνεργασία με τη Δ/νση A΄/θμιας Εκπ/σης Ν. Κιλκίς διά του Γραφείου Σχολικών Συμβούλων - Σχολικών Δραστηριοτήτων τους , στα πλαίσια των γενικών καθηκόντων και αρμοδιοτήτων τους , οργανώνουν στα σχολεία της αρμοδιότητας τους και σε συνεργασία με :

1.Δρ. φιλ. Γεώργιο Μανωλίδη , Σχολικό Σύμβουλο ΠΕ 02 .

2. Msc Ελένη Μιχαλοπούλου , Σχολική Σύμβουλο ΠΕ 01 .

3. ΙΔΡΥΜΑ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ - Σχολή Γονέων Ν. Κιλκίς .

« Σχολές Γονέων ΑΠ7, ΑΠ8, και ΑΠ9 ».

4. Msc Αλεξάνδρα Δελήπαλτα , Ψυχολόγο ( Γνωστική Συμπεριφορική Ψυχοθεραπεία ) .

5. ΚΕΣΥΠ Κιλκίς .

6. Msc Θεόδωρο Γ. Αντωνίου ,Υπεύθυνο Σ.Ε.Π. του ΚΕ.ΣΥ.Π. Ηρακλείου Κρήτης .

Συμβουλευτική Γονέων - παιδιών με ειδικές ανάγκες διάρκειας 50 ωρών.

Από ΤΕΤΑΡΤΗ   27 – 03 – 2013 και ώρα 14:00 έως 18:00.

Συνημμένα:
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (3o epimorfotiko programma.doc)3o epimorfotiko programma.doc[ ]127 kB
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (3o tmima.xls)3o tmima.xls[ ]31 kB
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (afisa.doc)afisa.doc[ ]728 kB