• Δ.Δ.Ε. Κιλκίς
  • Γρ. ΠΥΣΔΕ

Ανακοίνωση πρότασης τοποθέτησης εκπαιδευτικών απο Υπεραριθμία- Αναμορφωμένος πίνακας κενών πλεονασμάτων -Υποβολή Δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων εκπαιδευτικών που ανήκουν σε ειδική κατηγορία, από μετάθεση , βελτίωση και διάθεση Π.Υ.Σ.Δ.Ε.

Ανακοινώνονται

1. ο πίνακας  με τις προτεινόμενες τοποθετήσεις  εκπαιδευτικών που χαρακτηρίστηκαν ως υπεράριθμοι
  2. ο αναμορφωμένος  πίνακας κενών -πλεονασμάτων
  3. Υποδείγματα δήλωσης προτίμησης (για τη Γενική και για την Ειδική Αγωγή) εκπαιδευτικών που ανήκουν σε ειδική κατηγορία, προερχόμενων από μετάθεση ή αιτούνται βελτίωση θέσης ή βρίσκονται στη διάθεση Π.Υ.Σ.Δ.Ε.

Δίνεται πενθήμερη προθεσμία (μέχρι 27 Μαΐου 2022) προκειμένου να υποβάλλουν οι εκπαιδευτικοί  αναφορά που αφορά σε λάθος ή και παράλειψη του Π.Υ.Σ.Δ.Ε..

Οι εκπαιδευτικοί  Γενικής και Ειδικής Αγωγής ,  που ανήκουν σε ειδική κατηγορία, περιήλθαν στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Κιλκίς από μετάθεση , αιτούνται βελτίωση θέσης ή βρίσκονται στη διάθεση Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Κιλκίς,

υποβάλλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων από σήμερα 23 Μαΐου 2022 έως και την Παρασκευή 27 Μαΐου 2022 , ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Εναλλακτικά υπάρχει η δυνατότητα υποβολής δήλωσης προτίμησης με αυτοπρόσωπη παρουσία στα γραφεία της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κιλκίς , στη διεύθυνση Ανδρέα Παπανδρέου 3 στο Κιλκίς .