Υποβολή Δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων απο εκπαιδευτικούς οι οποίοι χαρακτηρίστηκαν ως υπεράριθμοι.

Σε συνέχεια  της από

08 Απριλίου 2022  Ανακοίνωση ενεργειών του Περιφερειακού Υπηρεσιακού Συμβουλίου (Π.Υ.Σ.Δ.Ε.) μετά την ανακοίνωση των μεταθέσεων

και της από

15 Απριλίου 2022   Ανακοίνωση ονομαστικά υπεραρίθμων εκπαιδευτικών και ενημέρωση για τα οργανικά κενά και πλεονάσματα

του Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Κιλκίς , αναρτάται υπόδειγμα δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων για οριστική τοποθέτηση υπεραρίθμων εκπαιδευτικών  η οποία  θα υποβάλλεται από σήμερα 3 Μαΐου 2022 έως και 16 Μαΐου 2022.

Η δήλωση θα αποσταλεί είτε με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , είτε με αυτοπρόσωπη παρουσία στο Τμήμα Γ΄ Προσωπικού της ΔΙ.Δ.Ε. Κιλκίς .