4η Διαμόρφωση Κοινόχρηστων Χώρων – Αύξηση του Πρασίνου στην Πόλη μας

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κιλκίς και ο Πρόεδρος της Επιτροπής Σχολικών Δραστηριοτήτων της ΔI.Δ.Ε. Κιλκίς , Σχολικός Σύμβουλος ΠΕ 02 , Δρ. φιλ. Γεώργιος Μανωλίδης προτίθενται , στα πλαίσια των γενικών καθηκόντων και αρμοδιοτήτων τους , να οργανώσουν με τα σχολεία της αρμοδιότητάς τους , τον Αντιδήμαρχο, κ. Τσαντάκη Δημήτριο, την Περιβαλλοντική Ομάδα του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Κιλκίς , κ. Χρηστίδου Φωτεινή σε συνεργασία με τη Διεύθυνση Καθαριότητας , Ανακύκλωσης , Περιβάλλοντος και Πρασίνου του Δήμου Κιλκίς , κηποτεχνική διαμόρφωση του κοινόχρηστου τεμαχίου του Πάρκου Κυκλοφοριακής Αγωγής   της πόλης μας την Τρίτη 26 Μαρτίου 2013 και ώρα 10:00 με σκοπό την αύξηση του πρασίνου και των επισκέψιμων χώρων .